The Sunshine Makers (CZ titulky, 101 min) | 13. 3. 2019, BRNO

Film The Sunshine Makers odhaluje fascinující a dosud nepovězený příběh Nicholase Sanda a Tima Scullyho, nepravděpodobné dvojice v srdci americké psychedelické alternativní kultury 60. let. Spojeni utopickou misí za záchranu planety prostřednictvím vědomí pozvedávající síly LSD, tito dva undergroundoví chemici jej vyrobili masivní množství, včetně zlatého standardu LSD “Orange Sunshine”, to vše zatímco zůstávali o krok napřed před federální policií.

THE SUNSHINE MAKERS měl premiéru na prestižním filmovém festivalu DOC NYC 2015 za kritického ohlasu. Dokument nadchnul publikum pohledem do života dvou “LSD evangelistů”. Film bude promítán v originálním znění s českými titulky.

Pro členy kubu Legalizace věnovala organizace Beyond Psychedelics, 5 vstupenek na promítání zdarma. Napište si o ně spolu s číslem členské kartičky a vaším jménem na mail klub@legalizace.cz a to do půlnoci 12. 3. 2019. Do předmětu napište „The Sunshine Makers“. Platí jen do vyčerpání kapacity. 

…………………………………………………………………
Kde: INDUSTRA, Brno
Kdy: 13. 3. 2019, 19:00 – 21:42

Vstupenky: 150 Kč 

Sledujte událost na Facebooku

Akci organizuje Beyond Psychedelics.

………………………………………………………………

POŠLI TO DÁL
Legalizace.cz
Spolek Legalizace.cz je nestátní nezisková organizace, která usiluje o reformu české drogové legislativy, se zaměřením na konopí. K dosažení tohoto účelu organizujeme kulturní a vzdělávací akce, realizujeme informační kampaně, konáme lobby a zaměřujeme se na aktivity vedoucí ke snižování rizik spojených s užíváním a získáváním konopí z černého trhu. Dále provozujeme tento portál, provádíme tematický media monitoring a překládáme zahraniční články pro české publikum. Pokud vám přijde naše práce smysluplná, budeme rádi za jakoukoliv z forem podpory spolku.

DISKUZE K ČLÁNKU

Vložte prosím komentář!
Vyplňte prosím své jméno