Videa od fandů MMM

[singlepic id=454 w=90 h=90 float=left]Tentokrát je nám milou ctí uveřejnit veselé skoro reklamní upoutávky na letošní MMM a pak videa vzniklá v průběhu happeningu na Parukářce, které vznikly pod taktovkou živelné televize Džoš TV.

Million Marihuana March 2009

Million Marihuana March 2009  (v kryplu version)

Million Marihuana March 2009 – odpolední část happeningu

Million Marihuana March 2009 – večerní část happeningu

POŠLI TO DÁL
Legalizace.cz
Spolek Legalizace.cz je nestátní nezisková organizace, která usiluje o reformu české drogové legislativy, se zaměřením na konopí. K dosažení tohoto účelu organizujeme kulturní a vzdělávací akce, realizujeme informační kampaně, konáme lobby a zaměřujeme se na aktivity vedoucí ke snižování rizik spojených s užíváním a získáváním konopí z černého trhu. Dále provozujeme tento portál, provádíme tematický media monitoring a překládáme zahraniční články pro české publikum. Pokud vám přijde naše práce smysluplná, budeme rádi za jakoukoliv z forem podpory spolku.

7 KOMENTÁŘŮ

  1. Jojo byl sem taky’Byl sam vyhulenej dpc!Jedinný co si pamatuju bylo ze tam prijeli maly deti na ctyrkolkach a pak capek co prinesl navlek na kytaru a ja mu rekl,,Zahraj nema neco¨ on to rozepnul a vsichni sme videli mega buben trubici jako krava a byl to BONG.Pujdu tam pristi rok a doufam ze to tam bude jeste lepsi!

  2. Ty lidi asi nebudou jen vypaleni, je zajimave videt rozdilne postoje k veci a nazory. Je to asi jako kdekoliv jinde, nekteri akci jdou podporit a vedi asi i proc, jini se jdou opravdu treba jen vyndat…..Je to vec kazdeho jedince :DDD Parukarka byla super, pristi rok jdu zase 🙂

DISKUZE K ČLÁNKU

Vložte prosím komentář!
Vyplňte prosím své jméno