Otázky a odpovědi o léčbě konopím | MMM, 4. 5. 2019, Praha

V sobotu 4. května se uskuteční už 22. ročník akce Million Marihuana March a v programu nechybí debata o konopné léčbě s odborníky.

17:00 – 18:30 Otázky a odpovědi o léčbě konopím | MMM 2019

Vše, co vás zajímá o léčbě konopím z pohledu odborníků. Jak si stojí léčebné konopí v ČR a jak ho lze získat oficiální cestou? Hrozí nemocným vznik závislosti nebo psychózy? Má v léčbě význam změněný stav vědomí? A co konopí a léčba rakoviny? Na tyto a další otázky se budeme ptát odborníků a pacientů, kteří přijali pozvání do letošní diskuze. Na závěr proběhne otevřená debata pro veřejnost, kde budete mít možnost zeptat se na vše, co zajímá vás. Debatu moderuje místopředseda spolku Legalizace.cz a šéfredaktor Magazín Konopí, Lukáš Hurt. Pozvání přijali:

MUDr. Daniel Bárta, lékař
MUDr. Tomáš Zábranský, Ph.D., adiktolog
Jiří Konopník, ředitel neziskové organizace Sativa Medical and Manufacture
a další

Kdy & kde: 4. května, ostrov Štvanice
Vstup zdarma.

Kompletní program MMM včetně koncertů, DJs a afterparties najdete zde a v události na Facebooku. 

 

POŠLI TO DÁL
Legalizace.cz
Spolek Legalizace.cz je nestátní nezisková organizace, která usiluje o reformu české drogové legislativy, se zaměřením na konopí. K dosažení tohoto účelu organizujeme kulturní a vzdělávací akce, realizujeme informační kampaně, konáme lobby a zaměřujeme se na aktivity vedoucí ke snižování rizik spojených s užíváním a získáváním konopí z černého trhu. Dále provozujeme tento portál, provádíme tematický media monitoring a překládáme zahraniční články pro české publikum. Pokud vám přijde naše práce smysluplná, budeme rádi za jakoukoliv z forem podpory spolku.

DISKUZE K ČLÁNKU

Vložte prosím komentář!
Vyplňte prosím své jméno