Zeptejme se na legalizaci politiků! Už o víkendu na MMM 2019

V sobotu 4. května se uskuteční už 22. ročník akce Million Marihuana March a v programu nechybí panelová debata s českými politiky, debata o konopné léčbě i originální workshopy a přednášky. Letos si přímo na místě postavíme konopnou stavbu, vyrobíme bylinnou mast či výtažek a poradíme všem zájemcům o konopnou léčbu.

Program přednášek & workshopů:

15:00 – 16:30 Diskuze s politiky o legalizaci konopí | MMM 2019

Co se za poslední rok událo směrem k legalizaci konopí na české politické scéně? Blížíme se změně, anebo zůstáváme na mrtvém bodě? A jak na konopí pohlíží čeští kandidáti do evropského parlamentu? Na tyto a další otázky se budeme na letošním happeningu vyptávat politiků, kteří přislíbili účast v otevřené diskuzi. Přijďte se zeptat s námi!

17:00 – 18:30 Otázky a odpovědi o léčbě konopím | MMM 2019

Vše, co vás zajímá o léčbě konopím z pohledu odborníků. Jak si stojí léčebné konopí v ČR a jak ho lze získat oficiální cestou? Hrozí nemocným vznik závislosti nebo psychózy? Má v léčbě význam změněný stav vědomí? A co konopí a léčba rakoviny? Na tyto a další otázky se budeme ptát odborníků a pacientů, kteří přijali pozvání do letošní diskuze. Na závěr proběhne otevřená debata pro veřejnost, kde budete mít možnost zeptat se na vše, co zajímá vás.

14-20:00 – Jak si postavit konopný dům
Vyzkoušejte si v praxi, jak se staví dům z konopí a zjistěte, jaké jsou jeho výhody. Přímo na místě si v oblasti neziskového sektoru během odpoledne s Mabeko postavíme konopný domek a promítneme si dokumenty o konopných stavbách.

14-20:00 – Domácí výroba bylinné masti a výtažku
Naučte se vyrobit nejoblíbenější bylinné preparáty, snadno a bezpečně. Procesem vás provedou zkušení odborníci, kteří zodpoví vaše dotazy u stánku Konopex.

14-20:00 – Pacientská poradna
Zeptejte se lékaře, na vše, co vás zajímá o konopné léčbě. Během celého dne bude na stánku Magazín Konopí přítomen lékař, který zodpoví vaše dotazy.

14-20:00 – Povídání o konopí
O konopí se bude povídat i na stánku spolku Konopa z.s. v neziskovém sektoru. Neváhejte se zastavit i s dětmi a zeptat se na vše, co vás zajímá o využití konopí jako univerzální rostliny a její historii.

Kompletní program včetně koncertů, DJs a afterparties najdete zde a v události na Facebooku. 

 

POŠLI TO DÁL
Legalizace.cz
Spolek Legalizace.cz je nestátní nezisková organizace, která usiluje o reformu české drogové legislativy, se zaměřením na konopí. K dosažení tohoto účelu organizujeme kulturní a vzdělávací akce, realizujeme informační kampaně, konáme lobby a zaměřujeme se na aktivity vedoucí ke snižování rizik spojených s užíváním a získáváním konopí z černého trhu. Dále provozujeme tento portál, provádíme tematický media monitoring a překládáme zahraniční články pro české publikum. Pokud vám přijde naše práce smysluplná, budeme rádi za jakoukoliv z forem podpory spolku.

DISKUZE K ČLÁNKU

Vložte prosím komentář!
Vyplňte prosím své jméno